Velkoobchodní a maloobchodní prodej stavebního materiálu (cihly, pojiva, hydrizolace, tepelné izolace, střešní krytina, obklady a dlažby, zařízení koupelen a kuchyní) stavebního řeziva, zahradního nábytku a dřevěných briket.
Velkoobchodní a maloobchodní prodej truhlářského a stavebního řeziva, stavebního materiálu, zahradního nábytku a palivového dřeva.
Mgr. Petr Prášil, mobil (+420) 603 551 948
Pohlednice, knihy, kalendáře, leporela, atd.
Představujeme Vám netradiční zásilkovou službu, která pro Vás vybírá to nejlepší, co prošlo „zlatými českými ručičkami“. Jak už název napovídá, charakteristickým znakem projektu je na první pohled obyčejná krabice, která ovšem má své kouzlo. Nikdy předem nevíte, co skrývá…
Na počátku všeho byla parta nadšenců, kteří se scházeli na hodinách hokeje v rámci tělesné výchovy fakulty elektrotechnické ČVUT. Koncem jara léta páně 1998 došlo k oficiálnímu založení hokejového klubu. Jak již sám název HC Stator napovídá, hlavním cílem je pohyb a radost ze hry, ale samozřejmě že výhra vždy potěší. Klub byl přihlášen do osmé, náborové ligy Pražské ligy ledního hokeje. Nyní v sezoně 2016-2017 hrajeme 3. ligu.
Paper Garden je obchod s materiálem pro scrapbooking, cardmaking a jiné kreativní tvoření založený v roce 2016.
Sídlíme v Praze a nemáme sice kamennou prodejnu, nicméně máme výdejnu scrapové radosti na Praze 9, kde si své balíčky můžete vyzvednout nebo si prohlédnout a zakoupit naše zboží
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one